Reference

"Právní pomoci od JUDr. Markéty Cebrovské si velmi vážím, od počátku bylo vše jasně a srozumitelně vysvětleno, oceňuji také rychlost odezvy na mé dotazy i připomínky a poskytnutí cenných rad. Díky vlastní výborné zkušenosti rád doporučím advokátní kancelář JUDr. Markéty Cebrovské i dalším klientům."

Jan Nevyjel, jednatel, UPS ENERGY s.r.o.

"Paní doktorku Cebrovskou jsme oslovili zhruba před půl rokem s žádostí o pomoc při prodeji rodinného domu. Dostalo se nám kompletních služeb s právní ochranou. Vše proběhlo tak jak mělo a ze strany této advokátní kanceláře bylo vše v naprostém pořádku. Můžeme jen doporučit."

Velké díky Kopčákovi 

"S JUDr. Evou Fialovou spolupracujeme takřka na denní bázi od roku 2013. Ochota a pečlivost, s jakou se probírá právními peripetiemi české legislativy, by mohla být příkladem mnoha právním zástupcům."

Ing. Jiří Kareš, Hightech development s.r.o.

"S paní doktorkou Cebrovskou jsme byli s partnerem velmi spokojení. Využili jsme jejích služeb v rámci koupi domu, která díky tomu proběhla velmi svižně a příjemně. Oceňujeme rychlé a spolehlivé jednání a průběžné informace o stavu věci. Díky tomu jsme měli situaci stále pod kontrolou a věděli, jak dlouho bude vyřízení trvat a kde se právě jednání nachází. To je při tak zásadním životním kroku nepostradatelné. I když si paní doktorku vybral prodejce a my jsme byli na straně kupujících, ihned v nás vzbudila důvěru díky velmi příjemnému a lidskému..."   

Kristýna Šourková, DiS.

"Se službami paní advokátky Markéty Cebrovské jsem byl velmi spokojený. Jednalo se o převod nemovitosti a s tím spojené záležitosti a vše proběhlo bez jediného problému a rychle. Paní advokátka má profesionální vystupování a v budoucnu se na ni opět budu rád a s důvěrou obracet a všem doporučuji."

Vlastimil Zima- VZg transport s.r.o.

"Pro prodej nemovitosti jsem využil právních služeb paní doktorky Cebrovské. Byl jsem velice spokojený s jejím profesionálním přístupem a rychlým jednáním. Vše proběhlo ke spokojenosti obou stran. Mohu vřele doporučit."

Třinecký

"Se službami paní doktorky jsem byli velmi spokojeni, je velice vstřícná, empatická a profesionální, děkujeme za pomoc s vyřízením všech náležitostí s prodejem našeho bytu."

Sedláčkovi

"Nejen svým jménem, ale jménem celé naší rodiny Vám chci moc poděkovat. Během prodeje našeho bytu jste nám poskytla nejen výbornou advokátní službu, ale byla jste vždy nablízku a připravena řešit vzniklé situace. Vašeho lidského přístupu si moc vážíme. Do budoucna Vám přejeme stejně spokojené klienty jako jsme my."

Tomáš Šťastný s rodinou

"S úrovní právních služeb paní doktorky Cebrovské, které jsem využila při prodeji nemovitosti, jsem byla nadmíru spokojena. Především velmi oceňuji profesionalitu, proklientský přístup, lidskost a trpělivost. Každá z otázek, změn, připomínek, kterých bylo více než je obvyklé, byla vždy rychle a především srozumitelně zodpovězena, vysvětlena a zapracována. Kromě bezvadného právního servisu mi byla paní doktorka velkou oporou, za což moc děkuji."

Martina Lazarová

"Děkuji za Váš velmi milý, rychlý, elegantní a profesionální přístup při řešení mých právních problémů. Všechny rady, které jste mi poskytla byly věcné, velmi hezky a jasně vysvětlené, což bylo pro mě velké usnadnění v rešení mých problémů. Ještě jednou Vám moc děkuji a s radostí Vás budu doporučovat dál."

D.H